Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEO ve Dijital Pazarlama Uzmanı Betül KISA
#1
Betül KISA / SEO ve Dijital Pazarlama Uzmanı
Ben Kimim?
Yaklaşık 5 yıldır bilfiil olarak bir yazılım ofisinin [urlhttps://bionluk.com/betulkisa]SEO[/url] departmanında Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarak çalışıyorum. Çalıştığım firma dışında freelance olarak bir çok farklı sektörde firmaya SEO Danışmanlık hizmeti vermekteyim. Bunun yanı sıra Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama ile de oldukça yakından ilgiliyim ve bu konuda da çalışmalar yürütüyorum.

Bunun yanı sıra yıllardır kendi Türkçe E-Ticaret ve Blog sitelerim üzerinde çalışıyorum. Güncel olarak edindiğim tüm bilgi ve yenilikleri öncelikle kendi sitelerim üzerinde deniyor ve test ediyorum. Sadece Türkçe değil aynı zamanda butik çapta İngilizce E-Ticaret sitemde bulunuyor ve İngilizce SEO üzerine çalışmalarımı aktif olarak yürütme fırsatı buluyorum.

Nasıl Çalışıyorum?
Özgün ve kaliteli içeriğin gücüne inanıyorum. Bu konuda kendimi durmadan geliştirmeye devam ediyorum. Arama motorlarının algoritmalarının ne tür içerikleri sevdiğini ve teknik kriterlerini yakından takip ediyor ve tüm çalışmalarımda fiilen uyguluyorum. Her zaman doğal teknikler ile SEO yapmaktan yanayım ve bu doğrultuda çalışmalar yürütüyorum.

Bir site üzerinde çalışırken ilk olarak analiz etme, strateji geliştirme ve hayata geçirme adımları ile ilerliyorum. Sitenizi, markanızı değerlendirirken ve incelerken her zaman daha kapsamlı açılardan ele alıyorum ve maksimum fayda sağlayacak düzeyde bir öneri sunuyorum. SEO çalışması dışında uzmanlık alanıma giren konularda markanızın ihtiyaç duyabileceği yönlendirmeleri ve gereksinimleri size iletiyorum. Bunlar Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Kullanıcı Deneyimi ve Google/Sosyal Medya Reklamlarını kapsayabiliyor. Tasarımdan içeriğe kadar bir bütün olarak değerlendiriyorum.

Dijital Dünya ve Sürekli Eğitim
Türkçe ve İngilizce kaynaklardan aktif olarak SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgili güncel bilgileri takip ediyorum. Tüm zamanımı keyif alarak SEO ile ilgili araştırmalar ve keşifler yaparak geçiriyorum. Sürekli kendimi geliştirerek dijital dünyayı yakından takip ediyorum. Bunlar dışında mesleğim ile yakından ilgili olarak Ads Eğitimi, Php ve Kodlama Eğitimi, Web Tasarım ve Photoshop Eğitimi gibi konularda M.E.B onaylı sertifikalarım vardır. Teknoloji sürekli güncel ve canlı olduğu için bunlarla yetinmiyor ve her zaman dijital dünyayı yakından takip ediyorum.

Uzmanlık Alanıma Giren Sunduğum Hizmetler:
● Site İçi SEO Danışmanlığı

● Rakip Analizi

● Anahtar Kelime ve Pazar Araştırması

● Site DIŞI SEO Danışmanlığı

● E-Ticaret Sitesi SEO Danışmanlığı

● İçerik Yönetimi

● Dijital Pazarlama

● Sosyal Medya Yönetimi

● Sosyal Medya Reklamları (Facebook, Instagram)

● Google Ads Reklamları

● İtibar Yönetimi ve Marka Bilinirliği Danışmanlığı

● Google Analytics
Forum Tanıtımı Yapabilirim Sizin İçin İletişim İçin WhatsApp Numaram = 0551 955 36 98
takipci sepeti[url=http://takipcisepeti.net/][/url]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)